KONST / Litografier / Färglitografi 13872143
nr 1387 2143
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, "Lidberg Restaurang". Signerad, numrerad 199/290. Motivet: 26x14, yttermått inklusive ram: 45x30 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:55:44
150 kr
200 kr
400 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg